prive hair 10 Yılı Aşkın Tecrübe

Prive Health Hair

Prive Health Hair Saç Ekim, 2009 yılında Saç ve kozmetik cerrahi hizmetleri sunmak üzere kurulduğu günden itibaren sağlık alanında kısa zamanda uzmanlaşmıştır. Prive Health Hair Saç Ekim İstanbul’da donanımlı ameliyathaneleri bünyesinde bulunduran tam teşekküllü hastane ortamında, son teknoloji ürünler ve ekipmanlarıyla konusunda uzmanlaşmış doktorları ve ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Prive Health Hair, ülkemize yurt dışından gelen misafirler için, havaalanında karşılama, otel yada hastane konaklama ve tercüman hizmetlerini sunmaktadır.

Ayrıca ; Prive Health Hair dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve dünyada uygulanan son saç ekim teknolojilerini kullanarak başarılı saç ekim operasyonları yapmaktadır.

AMACIMIZ

Saç nakli ve tedavileriyle estetik cerrahi alanlarında Sağlık Bakanlığınca onaylı standartlarda hizmet sunmak.

VİZYONUMUZ

Tüm tıbbi uygulamalarımızı yerel ve uluslararası sağlık standartlarında kabul gören teknoloji ve yaklaşımları kullanarak gerçekleştirmek.

İLKEMİZ

Hizmet verilen tüm hastaların tedavilerini, tedavi sonrası bakım ve takiplerini, hasta haklarını ilgili sağlık standartlarını uygun biçimde yapmak.